Başarı Hikayeleri

Mezopotamya Otizm Yaşam Merkezi İle Başardılar.

Kıymet ÖZMAL

İlk geldiğimiz döneme göre algısı daha iyi,öz güveni arttı,göz kontağı daha iyi kuruyor,anlamsız çıkardığı sesler artık tek heceli sözcüklere dönüştü. Biz kısa zamandır bu kurumdayız ama yolumuzun uzun süreceğini biliyoruz ve ben inanıyorum ki Mezopotamya ailesi bize desteklerini verdikleri sürece oğlum çok daha iyi olacak. Çok çok teşekkür ediyorum Mezopotamya Otizm Merkezine.

Emrah Güneş

Mezopotamya Otizm merkeziyle tanışmadan önce oğluma sadece üzülüyorduk, Mezopoatamya’dan sonra umutlanıyoruz. Hiç bir eğitim ve hiç bir özveri yetmeyecektir bu özel çocuklarımıza ama verilen eğitimin en iyi olduğunu bilmek huzur veriyor. Verilen eğitimi alınan ön değerlendirme ile çocuğa uygun planlama ile yapmalarından dolayı teşekkürü borç bilirim.

Saadet ATLI

İki yıllık bir eğitim sürecinde oğlum Zagrosla Mezopotamya’da bir çok konuda sıkı bir yol aldık. Bu gün çocuğumun davranış problemlerinin bittiği, ses çıkaramazken cümle kurarak iletişime geçtiği ve birlikte bir yere gitttiğimizde yönerge almadan koşuştururken atık birlikte olduğumuzun farkında olan bir oğlum olduğu için Mezopotamya Otizm Merkezi’ne çok teşekkür ediyorum.

Ayşe Kabak

Yeni başlamamıza rağmen oğlum ve bizler çok çabuk alıştık, farklı bir kurumdan biraz kafa karışıklığıyla geldiğimiz Mezopotamya Otizm Merkezinde okul personelinin karşılaması çok sıcak ve samimi,Okulun düzenli ve temiz olması çok hoşumuza gidiyor. Otizm’li oğlumun farklı olduğunu ama eğitimle düzelebileceğine burada tanık olduk. Mezopotamya’ya çok teşekkür ediyorum.

Hidayet Bilen

Bu güzel kurumu ilimize kazandıranları kutluyorum.. İnsan çocukları için yaşar ve onlar için en iyisini ister. Bu konuda en doğru kararı vermek ve en iyi seçimi yapmak için gerçekten araştırmacı olmakta fayda var. Maalesef ticari hedeflerini eğitim gibi kutsal bir idealin önüne koyanlar var. Mezopotamya Otizm Yaşam Merkezi ise tüm çocuklara en özverili eğitimi veriyor, sonsuz teşekkür ederiz.

Uğur DELİDERE

Ben öncelikle Mezopotamya otizm merkezinin bize umut tacirliği yapmadan samimi,içten ve pozitif yaklaşımlarından dolayı teşekkür ediyorum. Oğlumun ağzından tek kelime duyamıyorken , ne söylediğimizi anlamaması ,iletişime geçmemesi bizi çok üzüyorken şimdi oğlumun konuşabilmesinin  ve benimle her şeyi paylaşmasının sevinç ve mutluluğunun tarifi yok. İyi ki varsınız ve iyi ki sizleri tanıdık.