Kadromuz

F. Derya ACET  / Kurum Müdürü

Okul öncesi öğretmenliğinden mezun olupsonra 6 yıl devlet okulunda görev yaptıktan sonra 2008 yılında özel eğitim alanında çalışmalara başladım. 8 yıl öğretmenlik yaptığım sürede dil ve konuşma terapisi artikülasyon bozuklukları seminerlerine katılarak eğitimleri alıp sertifikalarını aldım. Hala Mezopotamya Otizim ve Yaşam Merkezinin Müdürlüğünü Yapmaktayım. 
 

Mehmet AYYILDIZ / Rehber Öğretmen

2014 yılında Dicle Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe bölümünden mezun oldum. 2015-2016 yılında Dicle Üniversitesinde yüksek lisans yaparak forrmasyon belgemi aldım. Belgemi aldıktan sonra Felsefe Gurubu Öğretmenliği alanında bir özel etüt merkezinde felsefe gurubu öğretmen olarak stajyerliğimi tamamladım. 2017 yılında Erzurum Hizmetiçi Eğitim Enstitüsünde Rehberlik alanında Rehber Öğretmen sertifika eğitimimi tamamladıktan sonra Rehber Öğretmen olarak Mezopotamya Otizm Yaşam Merkezinde görev yapmaktayım. 

Cemile POLATTAĞ / Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni

Malatya İnönü Üniversitesi'nde 2015 yılında Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümünden mezun oldum 1 yıl boyunca devlet okulunda ücretli öğretmenlik yaptım şu anda Mezopotamya Otizm Yaşam Merkezinde çalışmaktayım. 

Rıdvan Yıldırım  / Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni

Dicle Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Bölümünden 2005 yılında mezun oldum. İki yıl devlet okullarında ücretli öğretmenlik yaptıktan sonra 2009 yılında Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmenliği sertifika aldım ve Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmenliği. Bugün hala Mezapotamya Otizim ve Yaşam Merkezinde Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmenliği  görevini icra etmekteyim. 

Deniz Gül ATSIZ / Okul Öncesi Öğretmeni

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği bölümünden 2013 yılında mezun oldum. Bir yıl devlet okulunda ücretli öğretmenlik yaptım, sonra Şanlıurfa Viranşehir ilçesinde özel bir kreş ve gündüz bakım evinde sorumlu müdürlük yaptım. 2015 yılında özel bir rehabilitasyon merkezinde görev yaptım. Şu anda Mezopotamya Otizim ve Yaşam Merkezinde Okul Öncesi Öğretmenliği Yapmaktayım. 

Emine ATEŞ / Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni

Sınıf öğretmenliği bölümünden mezun olduktan sonra Erzurum’da aldığım eğitimle Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmenliği yapmaya hak kazandım 2009 yılından beri Mezopotamya Otizm ve Yaşam Merkezinde duyu ve dil bozuklukları çalışmalarını yürütmekteyim.
 

Pervin KIRMIZI / Aile Danışmanı

Diyarbakır Dicle Üniversitesi’nde Felsefe Öğretmenliği Okudum. Daha sonra Anadolu Üniversitesi  Sosyoloji bölümü bitirdim. Bir yıl devlet okulunda Felsefe Gurubu Öğretmenliği yaptım. Özel bir Etüt merkezinde Rehber Öğretmen Olarak Çalıştım. 2017 yılında özel eğitim sertifikası aldım. Mezopotamya Otizm ve Yaşam Merkezinde  Aile Danışmanlığı bölümünde çalışmaktayım. 
 

Kübra YAVUZ / Zihinsel Engelliler Öğretmeni

2017 yılında Üniversitesi zihinsel engelliler öğretmenliği bölümünden mezun oldu. Mezun olduktan hemen sonra Mezopotamya Otizm ve Yaşam Merkezinde görevine Zihinsel Engelliler Öğretmeni olarak görev yapmaya başladı. 

Dilan YALÇIN / Okul Öncesi Öğretmeni

2015 yılında Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Özel bir rehabilitasyon merkezinde stajımı tamamladım. 2016 yılından beri Mezopotamya Otizim ve Yaşam Merkezinde çalışmaya decam etmekteyim. 

Asil Yılmaz EĞİLLİ / Müzik Öğretmeni

1988 yılında doğdum. Pamukkale ÜniversiMüzik Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Müzik alanında bir çok aktif çalışmalarda bulundum. Halen Mezopotamya Otizim ve Yaşam Merkezinde Müzik Öğretmenliği  görevini yürütüyorum.